Partnerem merytorycznym serwisu jest: logo-pracuj
HR Day – 20 czerwca
Ogólnopolski Dzień Pracowników HR, czyli HR Day, to nieformalne święto branżowe, obchodzone w wielu krajach świata. W Polsce celebrowane jest 20 czerwca z inicjatywy serwisu Pracuj.pl. Zostało ustanowione po to, aby podkreślać i promować pracę związaną z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Przejdź do strony
W Pracuj.pl od dawna jesteśmy wierni idei customer experience. Chcemy, aby nasi klienci – branża HR – czuli się wyjątkowo nie tylko jako partnerzy biznesowi, ale przede wszystkim jako ludzie. Wiemy, że doświadczenia tworzą się niezauważenie, dlatego do codziennej współpracy staramy się podchodzić nieszablonowo, aby łączyć i inspirować.
20 czerwca to Ogólnopolski Dzień HR-owca, czyli święto całej branży Human Resources. Zostało ono ustanowione z inicjatywy Pracuj.pl cztery lata temu. Od tego czasu czerwiec to okazja do spotkania, integracji i wspólnej zabawy całej branży.
19 kwietnia, Poznań, restauracja Piano Bar w samym centrum Starego Browaru – właśnie tego dnia przenieśliśmy klientów Pracuj.pl w Świat Alicji z Krainy Czarów.
21 kwietnia we Wrocławiu odbył się pierwszy w 2016 roku HR Day. Wrocławski event otworzył cykl imprez pod hasłem Pracuj.pl w Krainie Czarów.
Ponad 300 wyjątkowych gości, wspaniała atmosfera i szampańska zabawa do białego rana – tak branża świętowała III Ogólnopolski Dzień Pracowników HR. Podczas tegorocznego HR Day obchodzono również 15 urodziny portalu Pracuj.pl.
Jeśli chcesz otrzymywać mailem od Grupy Pracuj informacje marketingowe o usługach, wydarzeniach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery, podaj swój adres e-mail. Wpisując swój adres e-mail i klikając w przycisk „zapisz” lub „wyślij”, zgadzasz się na otrzymywanie mailem takich informacji. infoIcon
Dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych >> tutaj