Partnerem merytorycznym serwisu jest: logo-pracuj
Robisz zakupy przez Internet? Umawiasz się do lekarza i sprawdzasz wyniki badań w aplikacji? Dlaczego na co dzień korzystasz z rozwiązań online? Być może dlatego, że masz je zawsze pod ręką.
Czy każda firma potrzebuje strategii komunikacji wewnętrznej? Jak mierzyć zrealizowane działania? Jak rozmawiać z Zarządem o inwestycjach w komunikację? Między innymi na te pytania znajdziesz odpowiedź w lekcjach przygotowanych przez ekspertów Akademii Strategicznej Komunikacji Wewnętrznej. 
Nowoczesne rozwiązania znajdują szerokie zastosowanie w różnych obszarach biznesowych. Okazuje się, że również branża HR może czerpać wiele korzyści z dynamicznego rozwoju technologii.
O cyberbezpieczeństwie myślimy głównie w kontekście działów IT, co  wynika z błędnego rozumienia tego pojęcia. Bezpieczeństwo cyfrowe bowiem to nie tylko firmowe serwery, a przede wszystkim dane, z którymi mamy styczność także w innej w formie niż elektronicznej.
Trudno ignorować społeczność, z której na całym świecie korzysta ponad 2 miliardy osób. A właśnie tylu użytkowników ma dziś Facebook. O tym, jakie możliwości daje komunikacji w komunikacji HR rozmawiamy z Arturem Jabłońskim, ekspertem od e-marketingu, autorem bloga arturjablonski.com.
Jeśli chcesz otrzymywać mailem od Grupy Pracuj informacje marketingowe o usługach, wydarzeniach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery, podaj swój adres e-mail. Wpisując swój adres e-mail i klikając w przycisk „zapisz” lub „wyślij”, zgadzasz się na otrzymywanie mailem takich informacji. infoIcon
Dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych >> tutaj