Wyzwania HR w Warszawie
już za 17 dni 12 godzin. Nie przegap
Partnerem merytorycznym serwisu jest:
Programy mindfulness, treningi i szkolenia z zakresu inteligencji emocjonalnej potrafią być inwestycją, która procentuje. Ale uważność można też ćwiczyć na co dzień. Podpowiadamy, co konkretnie może pomóc w pracy HR-owca.
Praktyka – w pracy HR-owca nie do przecenienia. Umiejętności praktyczne można też rozwijać poza firmą, w ramach studiów podyplomowych. Na jakie kierunki warto postawić? Co oferują uczelnie? Przedstawiamy wybrane propozycje, które mogą wspierać rozwój zawodowy.
HR-owiec w roli pisarza, twórcy tekstów? To połączenie nie jest rzadkością – sprawne władanie słowem jest ważną kompetencją. W pracy nad warsztatem wesprą książki – sprawdź, jakie warto wybrać na początek!
O dobry moment na naukę zawsze trudno. A przecież na rynku dostępnych jest sporo spotkań, kursów, szkoleń, które pomogą rozwinąć umiejętności i skrzydła.
Aż 77% specjalistów HR* chciałoby przeznaczyć więcej czasu na poszerzanie wiedzy. Jednak jak to zrobić? Najprostszym rozwiązaniem jest miedzy innymi regularna lektura raportów branżowych.
Jeśli chcesz otrzymywać od Grupy Pracuj Sp. z o. o. drogą mailową informacje o usługach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery oraz informacje o wydarzeniach, podaj swój adres e-mail.
Administratorem danych osobowych jest Grupa Pracuj Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej 68. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzanie wyłącznie w celu informowania o naszych usługach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawienia.