Partnerem merytorycznym serwisu jest:
Jak skutecznie się komunikować i wzajemnie rozumieć, by razem realizować biznesowe cele? Okiem kobiety i okiem mężczyzny o relacjach na gruncie zawodowym.
Kadry i płace nie przodują pod względem zarobków. Najlepiej wynagradzani są ci, którzy zajmują się szkoleniami i rozwojem. Pracodawcy wagę przykładają też do działań employer brandingowych i poszukują specjalistów w tym zakresie.
Komunikują się z kandydatami, pracownikami, zarządem i klientami. Od ich wizerunku w dużym stopniu zależy wizerunek organizacji. Etykieta biznesowa powinna towarzyszyć każdemu specjaliście ds. HR. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę.
Wyobraź sobie ludzi szukających kreatywnych rozwiązań dla problemu, którzy w ciągu 1-2 dni znajdą optymalne wyjście, opierając się na sprawdzonym procesie. Kim są? Design thinkerami. Kto może zostać design thinkerem? Na szczęście każdy.
Nastawieni na rozwój szukają informacji dotyczących ich pracy, problemów, z jakimi przyszło im się mierzyć lub po prostu ciekawych danych, które mogą posłużyć jako inspiracja dla własnych działań.
Jeśli chcesz otrzymywać od Grupy Pracuj Sp. z o. o. drogą mailową informacje o usługach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery oraz informacje o wydarzeniach, podaj swój adres e-mail.
Administratorem danych osobowych jest Grupa Pracuj Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej 68. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzanie wyłącznie w celu informowania o naszych usługach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawienia.