Partnerem merytorycznym serwisu jest: logo-pracuj
Czytanie to jeden z najprzyjemniejszych sposobów, żeby dbać o swój rozwój. Przedstawiamy nowości, które pojawiły się na rynku wydawniczym. Ich tematyka może stanowić wsparcie i inspirację dla specjalistów ds. HR oraz menedżerów.
Współczesny HR-owiec wykorzystuje w pracy znajomość zagadnień z psychologii, językoznawstwa, technologii, retoryki, marketingu i PR. Aby nie stać w miejscu, warto szkolić się w zakresie funkcji HR, ale też interesować się innymi obszarami.
Życiowe tragedie nie omijają nikogo. Oddzielenie pracy od sfery prywatnej jest w takich momentach trudne, a czasem wręcz niemożliwe. Co powinien zrobić pracodawca?
Zarobki HR-owców wzrastają co roku o kilka procent. Pracodawcy coraz częściej poszukują też specjalistów ds. rekrutacji, którzy znają język rosyjski i język ukraiński.
W branży HR to praktyka i doświadczenie grają często pierwsze skrzypce, a wykształcenie HR-owców może być bardzo zróżnicowane. Co jednak, kiedy pojawia się potrzeba poszerzenia wiedzy lub chęć przebranżowienia? Pod lupę bierzemy ofertę uczelni publicznych.
Jeśli chcesz otrzymywać mailem od Grupy Pracuj informacje marketingowe o usługach, wydarzeniach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery, podaj swój adres e-mail. Wpisując swój adres e-mail i klikając w przycisk „zapisz” lub „wyślij”, zgadzasz się na otrzymywanie mailem takich informacji. infoIcon
Dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych >> tutaj