Partnerem merytorycznym serwisu jest:
Nastawieni na rozwój szukają informacji dotyczących ich pracy, problemów, z jakimi przyszło im się mierzyć lub po prostu ciekawych danych, które mogą posłużyć jako inspiracja dla własnych działań.
Czy każdy menadżer to przywódca? Jak się nim stać i czy każdemu jest to dane? Dlaczego warto diagnozować swój styl zarządzania, rozwijać umiejętności liderskie?
Wywiad z członkami Rady Programowej konferencji Wyzwania HR.
Spojrzeniem na rynek branżowych spotkań kierowanych do human resources dzieli się Grzegorz Skibiński, członek Rady Programowej konferencji Wyzwania HR.
Pisząc ten artykuł mam włączony program blokujący dostęp do wybranych stron. Włączone mam też odliczanie czasu. Chcę przez te pięćdziesiąt minut skoncentrować się tylko na pisaniu. Dopiero kiedy zadzwoni alarm, pozwolę sobie na oderwanie się.
Jeśli chcesz otrzymywać od Grupy Pracuj Sp. z o. o. drogą mailową informacje o usługach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery oraz informacje o wydarzeniach, podaj swój adres e-mail.
Administratorem danych osobowych jest Grupa Pracuj Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej 68. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzanie wyłącznie w celu informowania o naszych usługach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawienia.