Partnerem merytorycznym serwisu jest:
Agencje kreatywne stoją przed wyzwaniem rotacji pracowników. Nie wynika to jednak z braku kompetencji aplikujących. Dla szukających pracy liczą się nie tylko zarobki i atmosfera, ale także renoma firmy i projekty, nad jakimi będą pracować.
Działy HR przechodzą rewolucję. Cyfrowi stają się: pracownicy, miejsca pracy i same zespoły zarządzania zasobami ludzkimi. Transformacji tej sprzyja sztuczna inteligencja (AI), ucząca się architektura, wbudowane narzędzia analityczne, technologia mobilna i liczne aplikacje.
Jest ich wiele, niektóre do siebie bardzo podobne. Oferty staży i praktyk mają moc przyciągania, ale też odpychania. Studenci i absolwenci szukają możliwości rozwoju i gromadzenia doświadczeń. Wystarczy słaba jakość i treść, by osłabić zapał. Sprawdź, jak napisać ogłoszenie, by zainteresować najmłodsze pokolenia.
Czy HR w innych krajach ma inne oblicze, niż u nas? Zawsze chodzi przecież o człowieka – jego rekrutację, rozwój. Diabeł tkwi jednak w szczegółach, a te mogą znacząco wpływać na codzienną pracę.
Znalezienie dobrego programisty nie jest prostym zadaniem. Jak do niego dotrzeć i co zaoferować, by aplikował do Twojej firmy? Mamy propozycje, które ułatwią Ci sprecyzowanie odpowiedniej oferty.
Jeśli chcesz otrzymywać od Grupy Pracuj Sp. z o. o. drogą mailową informacje o usługach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery oraz informacje o wydarzeniach, podaj swój adres e-mail.
Administratorem danych osobowych jest Grupa Pracuj Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej 68. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzanie wyłącznie w celu informowania o naszych usługach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawienia.