Partnerem merytorycznym serwisu jest:

HR Dream Team. Sekrety wyróżnionych projektów

Zobacz

Jak zbudować markę pracodawcy?

Warto inwestować w budowę silnej marki pracodawcy. Być pracodawcą z wyboru. Uznanym i zaufanym. Takim, u którego praca jest unikatowym doświadczeniem i prawdziwą dumą.
Zobacz

Jak odkryć swoją wartość i cieszyć się codziennością?

Potrzebujemy odpowiedniego tła. Otóż wbrew naszemu intuicyjnemu rozumieniu poczucia własnej wartości, jest ono konstruktem dość przereklamowanym. 
Zobacz

Więcej niż oferta pracy

Ogłoszenie jest wizytówką firmy. Jego wygląd i treść decyduje o tym, czy kandydat zainteresuje się oferowanym stanowiskiem i samym Pracodawcą.
Zobacz

Akcja: komunikacja!

Jak mówić do kandydata, aby Cię usłyszał?
Zobacz
Jeśli chcesz otrzymywać od Grupy Pracuj Sp. z o. o. drogą mailową informacje o usługach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery oraz informacje o wydarzeniach, podaj swój adres e-mail.
Administratorem danych osobowych jest Grupa Pracuj Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej 68. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzanie wyłącznie w celu informowania o naszych usługach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawienia.