Wyzwania HR w Rzeszowie
już za 20 dni 20 godzin. Nie przegap
Partnerem merytorycznym serwisu jest:
NADCHODZĄCE KONFERENCJE
Obierz kurs na Wyzwania! Ponownie zapraszamy do wybrania się z nami w podróż po zagadnieniach ważnych dla branży human resources.
Dowiedz się więcej
Obierz kurs na Wyzwania! Ponownie zapraszamy do wybrania się z nami w podróż po zagadnieniach ważnych dla branży human resources.
Dowiedz się więcej
Archiwalne konferencje
22. listopada 2017 roku Wyzwania HR zawitały do Poznania. W 45. konferencji organizowanej przez Pracuj.pl wzięło udział 100 uczestników, kilkoro znamienitych prelegentów i 9 partnerów, którzy zadbali o to, aby również w kuluarach inspirować HR-owców.
Zobacz relację
24 października 2017 roku Wyzwania HR zawitały do Krakowa. W 44. konferencji organizowanej przez Pracuj.pl wzięło udział ponad 120 uczestników, kilkoro znamienitych prelegentów i 9 partnerów, którzy zadbali o to, aby również w kuluarach inspirować HR-owców.
Zobacz relację
11 października 2017 roku Wyzwania HR zawitały do Wrocławia. W 43. konferencji organizowanej przez Pracuj.pl wzięło udział ponad 120 uczestników, kilkoro znamienitych prelegentów i 9 partnerów, którzy zadbali o to, aby również w kuluarach inspirować HR-owców.
Zobacz relację
5 września 2017 roku Wyzwania HR zawitały do Warszawa! W 42. konferencji organizowanej przez Pracuj.pl wzięło udział 200 uczestników, kilkoro znamienitych prelegentów i 9 partnerów, którzy zadbali o to, aby również w kuluarach inspirować HR-owców.
Zobacz relację
23 maja 2017 roku Wyzwania HR ponownie zawitały do Rzeszowa! W 41. konferencji organizowanej przez Pracuj.pl wzięło udział 80 uczestników, 6 znamienitych prelegentów i 8 partnerów, którzy zadbali o to, aby również w kuluarach inspirować HR-owców.
Zobacz relację
Jeśli chcesz otrzymywać od Grupy Pracuj Sp. z o. o. drogą mailową informacje o usługach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery oraz informacje o wydarzeniach, podaj swój adres e-mail.
Administratorem danych osobowych jest Grupa Pracuj Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej 68. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzanie wyłącznie w celu informowania o naszych usługach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawienia.