Wyzwania HR w Poznaniu
już za 14 dni 19 godzin. Nie przegap
Partnerem merytorycznym serwisu jest: logo-pracuj
NADCHODZĄCE KONFERENCJE

Wyzwania HR w Poznaniu

Obierz kurs na Wyzwania! Ponownie zapraszamy do wybrania się z nami w podróż po zagadnieniach ważnych dla branży human resources.
Dowiedz się więcej

Wyzwania HR w Krakowie

Obierz kurs na Wyzwania! Ponownie zapraszamy do wybrania się z nami w podróż po zagadnieniach ważnych dla branży human resources.
Dowiedz się więcej
Archiwalne konferencje
Druga konferencja z cyklu Wyzwania HR w tym roku za nami. 15 maja 2018 roku podkarpacka tym razem branża HR, Pracuj.pl, prelegenci i partnerzy wydarzenia spotkali się w hotelu Hilton Garden Inn, by bliżej przyjrzeć się zagadnieniom: skutecznemu i dopasowanemu do specyfiki branży zarządzaniu projektami w HR, o czym opowiedział Mariusz Kapusta, szukaniu prostych i optymalnych rozwią...
Zobacz relację
Pierwsza konferencja z cyklu Wyzwania HR w tym roku już za nami! 24 kwietnia 2018 śląska branża HR, Pracuj.pl, znamienici prelegenci i partnerzy wydarzenia spotkali się w hotelu Vienna House Easy Angelo, by bliżej przyjrzeć się zagadnieniom: skutecznemu i dopasowanemu do specyfiki branży zarządzaniu projektami w HR, o czym opowiedziała Anna Macnar, szukaniu prostych i ...
Zobacz relację
22. listopada 2017 roku Wyzwania HR zawitały do Poznania. W 45. konferencji organizowanej przez Pracuj.pl wzięło udział 100 uczestników, kilkoro znamienitych prelegentów i 9 partnerów, którzy zadbali o to, aby również w kuluarach inspirować HR-owców.
Zobacz relację
24 października 2017 roku Wyzwania HR zawitały do Krakowa. W 44. konferencji organizowanej przez Pracuj.pl wzięło udział ponad 120 uczestników, kilkoro znamienitych prelegentów i 9 partnerów, którzy zadbali o to, aby również w kuluarach inspirować HR-owców.
Zobacz relację
11 października 2017 roku Wyzwania HR zawitały do Wrocławia. W 43. konferencji organizowanej przez Pracuj.pl wzięło udział ponad 120 uczestników, kilkoro znamienitych prelegentów i 9 partnerów, którzy zadbali o to, aby również w kuluarach inspirować HR-owców.
Zobacz relację
Jeśli chcesz otrzymywać mailem od Grupy Pracuj informacje marketingowe o usługach, wydarzeniach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery, podaj swój adres e-mail. Wpisując swój adres e-mail i klikając w przycisk „zapisz” lub „wyślij”, zgadzasz się na otrzymywanie mailem takich informacji. infoIcon
Dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych >> tutaj