Partnerem merytorycznym serwisu jest:
HR Day – 20 czerwca
Ogólnopolski Dzień Pracowników HR, czyli HR Day, to nieformalne święto branżowe, obchodzone w wielu krajach świata. W Polsce celebrowane jest 20 czerwca z inicjatywy serwisu Pracuj.pl. Zostało ustanowione po to, aby podkreślać i promować pracę związaną z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Przejdź do strony
20 czerwca to Ogólnopolski Dzień HR-owca, czyli święto całej branży Human Resources. Zostało ono ustanowione z inicjatywy Pracuj.pl cztery lata temu. Od tego czasu czerwiec to okazja do spotkania, integracji i wspólnej zabawy całej branży.
19 kwietnia, Poznań, restauracja Piano Bar w samym centrum Starego Browaru – właśnie tego dnia przenieśliśmy klientów Pracuj.pl w Świat Alicji z Krainy Czarów.
21 kwietnia we Wrocławiu odbył się pierwszy w 2016 roku HR Day. Wrocławski event otworzył cykl imprez pod hasłem Pracuj.pl w Krainie Czarów.
Ponad 300 wyjątkowych gości, wspaniała atmosfera i szampańska zabawa do białego rana – tak branża świętowała III Ogólnopolski Dzień Pracowników HR. Podczas tegorocznego HR Day obchodzono również 15 urodziny portalu Pracuj.pl.
Moda na HR – pod takim hasłem 20 maja 2014 roku wystartował cykl działań, związany z ustanowionym przez Pracuj.pl ogólnopolskim dniem pracowników HR.
Jeśli chcesz otrzymywać od Grupy Pracuj Sp. z o. o. drogą mailową informacje o usługach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery oraz informacje o wydarzeniach, podaj swój adres e-mail.
Administratorem danych osobowych jest Grupa Pracuj Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej 68. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzanie wyłącznie w celu informowania o naszych usługach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawienia.