Wyzwania HR w Katowicach
już za 32 dni 20 godzin. Nie przegap
Partnerem merytorycznym serwisu jest:
Wyzwania HR w Sopocie 16 czerwca 2015 r.
Jubileusz! 30. konferencja z cyklu Wyzwania HR

Wyzwania HR doczekały się 30. edycji. Okrągły jubileusz był hucznie świętowany podczas konferencji w Sopocie, na której nie zabrakło ani pełnych inspiracji, porywających wystąpień ekspertów, ani przykładów najlepszych praktyk i case’ów prosto z działów HR, ani też specjalnych atrakcji, nagród i podziękowań. W letniej atmosferze nadmorskiego kurortu uczestnicy rozmawiali o wzmacnianiu motywacji wewnętrznej i zewnętrznej, konsekwencji i determinacji w budowaniu postaw przywódczych menedżerów fabryk, sile komunikacji a także benefitach pozapłacowych i … potędze fantazji, czyli W@W ze szczyptą szaleństwa.

Sopockie Wyzwania HR rozpoczęło wystąpienie Miłosza Brzezińskiego, który wspólnie z publicznością zastanawiał się czy jako HR nie przeceniamy roli motywacji w osiąganiu celów i czy motywacja zewnętrzna jest w ogóle możliwa na dłuższą metę. Wystąpienie Miłosza Brzezińskiego zakończyło niespodziewanie wyzwanie rzucone z ekranu przez Łukasza Jakóbiaka „Uda się, nie uda się, uda się, nie uda się… A Ty Miłoszu, jak myślisz – czy nie ma rzeczy niemożliwych?”. O ile dla entuzjasty Łukasza Jakóbiaka wszystko jest realne, o tyle według kontestującego rzeczywistość Miłosza Brzezińskiego nie warto puszczać pary w gwizdek, czyli przede wszystkim mierzyć siły na zamiary.

Po przerwie podczas kolejnych sesji tematycznych uczestnicy poznali efektywną strategię dbania o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników, które zaprezentowali Dominika Kotuła i Leszek Kajut z Grupy Blue Media. Symultanicznie w drugiej sali odbywało się interesujące wystąpienie Aleksandry Gołackiej z Dovisty, która dzieliła się z uczestnikami konferencji Wyzwania HR skutecznym sposobem angażowania menedżerów fabryk i zachęcania ich do udziału w szkoleniach rozwijających cechy nowoczesnego i empatycznego przywódcy. Podczas przerw na kawę, organizator konferencji Wyzwania HR zadbał o wyjątkową atmosferę oraz aktywnie wspierał networking między uczestnikami, zapraszając do wspólnych konkursów i quizów, a także uroczyście obchodził jubileusz. Portal Pracuj.pl świętował zarówno 30-tą edycję konferencji, jak i 15-lecie istnienia serwisu rekrutacyjnego. Z tej okazji uhonorowano specjalnie p. Justynę Krawczyk z SATEL, która nie ominęła żadnej konferencji Wyzwania HR, która odbywała się w Sopocie, a także p. Cecylię Usdrowską z InsideYou – która od 15 lat korzysta z portalu Pracuj.pl i p. Ewę Korecką z FlexHR, która z Pracuj.pl współpracuje od 13 lat i była jedną z prelegentek. O tym czy kłamstwo w HR to chleb powszedni i co zrobić by nie dać się oszukać podczas rekrutacji, żywiołowo opowiadała po przerwie Jadwiga Ford z Ford Coaching.

Podczas pozostałych sesji tematycznych eksperci dzielili się wiedzą z zakresu nowoczesnych technik i metod rekrutacyjnych (Ewa Korecka – FlexHR), wzmacniania siły pensji (Jacek Babiel – Magazyn Benefit) oraz istoty komunikacji marki pracodawcy i siły mediów (Justyna Piesiewicz – Międzynarodowe Stowarzyszenie Ekspertów Komunikacji i Przywództwa). Merytoryczną część konferencji zakończyło wystąpienie Krzysztofa Grzyba (Grupa Pracuj S.A.), który opowiedział zebranym o kulturze organizacyjnej zorientowanej na pracownika. Na zakończenie sopockiej, jubileuszowej konferencji Wyzwania HR, na wszystkich gości czekała jeszcze jedna niespodzianka: pyszny malinowy tort oraz lampka wina musującego.

16 czerwca 2015 r.
Sopot, ul. Powstańców Warszawy 10, Sheraton
Konferencja w liczbach
1 dzień
10 prelegentów
Partnerzy strategiczni
Partnerzy medialni
Jeśli chcesz otrzymywać od Grupy Pracuj Sp. z o. o. drogą mailową informacje o usługach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery oraz informacje o wydarzeniach, podaj swój adres e-mail.
Administratorem danych osobowych jest Grupa Pracuj Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej 68. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzanie wyłącznie w celu informowania o naszych usługach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawienia.