Partnerem merytorycznym serwisu jest:
Wyzwania HR w Rzeszowie 18 maja 2016 r.

Wyzwania HR w Rzeszowie za nami!

W maju marka Pracuj.pl postawiła przed branżą nowe Wyzwania HR. Tym razem spotkaliśmy się z przedstawicielami firm z Podkarpacia. Rzeszowska konferencja obfitowała w wiadomości z zakresu Employer Brandingu, Candidate Experience oraz komunikacji z pokoleniem milenialsów.

W gronie prelegentów, ekspertów z branży HR, pojawił się również gość specjalny – Przemysław Babiarz. Znany komentator sportowy, na przykładzie barwnych opowieści ze świata sportu, opowiadał czym jest motywacja i jak wygrać nawet, gdy sytuacja z góry skazana jest na porażkę.

Dodatkowo oprócz dawki wiedzy i inspiracji uczestnicy spotkania mieli okazję lepiej się poznać i podyskutować o problemach i wyzwaniach, którym na co dzień stawiają czoła w pracy. Wszystko za sprawą dwu-godzinnych warsztatów.

Kolejne Wyzwania HR we wrześniu we Wrocławiu.

My już nie możemy się doczekać, a Wy?

18 maja 2016 r.
Rzeszów
Konferencja w liczbach
93 uczestników
1 dzień
7 prelegentów
Partnerzy strategiczni
Jeśli chcesz otrzymywać od Grupy Pracuj Sp. z o. o. drogą mailową informacje o usługach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery oraz informacje o wydarzeniach, podaj swój adres e-mail.
Administratorem danych osobowych jest Grupa Pracuj Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej 68. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzanie wyłącznie w celu informowania o naszych usługach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawienia.