Wyzwania HR w Katowicach
już za 32 dni 20 godzin. Nie przegap
Partnerem merytorycznym serwisu jest:
Wyzwania HR w Poznaniu 19 października 2016 r.

Kolejne spotkanie w ramach ogólnopolskiego cyklu WYZWANIA HR za nami.

W ramach poznańskiego wydarzenia, uczestnicy konferencji po raz pierwszy mieli okazję wziąć udział między innymi w interaktywnych warsztatach dotyczących komunikacji jako narzędzia do osiągnięcia zamierzonych celów, zarówno w pracy, jak i życiu osobistym. Spotkanie poprowadził Krzysztof Hillar.

Warsztat poświęcony był praktycznym narzędziom i rozwiązaniom, które pozwalają nam osiągnąć więcej w krótszym czasie. Uczestnicy mieli możliwość wymiany myśli oraz spostrzeżeń w tematach poruszanych przez prelegenta podczas pracy zespołowej.

Kolejne Wyzwania HR już w listopadzie w Krakowie.

19 października 2016 r.
Poznań, Andersia hotel
Partnerzy strategiczni
Jeśli chcesz otrzymywać od Grupy Pracuj Sp. z o. o. drogą mailową informacje o usługach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery oraz informacje o wydarzeniach, podaj swój adres e-mail.
Administratorem danych osobowych jest Grupa Pracuj Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej 68. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzanie wyłącznie w celu informowania o naszych usługach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawienia.