Wyzwania HR w Katowicach
już za 30 dni 19 godzin. Nie przegap
Partnerem merytorycznym serwisu jest:
Wyzwania HR w Katowicach 20 kwietnia 2016 r.

Kolejne spotkanie w ramach ogólnopolskiego cyklu, Wyzwania HR, integrującego środowisko HR za nami. W tym roku w Katowicach po raz pierwszy uczestnicy konferencji mieli okazję wziąć udział w interaktywnych warsztatach dotyczących komunikacji na rynku kandydata i wymienić się spostrzeżeniami z koleżankami i kolegami z branży podczas pracy grupowej.

Ponadto dowiedzieliśmy się od Pawła Brzozowskiego, że candidate experience poza budowaniem marki pracodawcy ma również ogromny wpływ na zachowania zakupowe kandydatów: „Aż 58% po złych doświadczeniach rekrutacyjnych zmienia zdanie o produkcie  lub usłudze firmy.”

A Maja Gojtowska uchyliła rąbka tajemnicy w kwestii zarządzania pracownikami w wieku 18 – 35-lat. Podczas spotkania poznaliśmy sekretny składnik, który pozwoli nam lepiej docierać z komunikatem do naszych kandydatów i pracowników z pokolenia Y i Z poprzez budowanie angażującego środowiska pracy dzięki nowoczesnym technologiom.

Podsumowując… Działo się!

20 kwietnia 2016 r.
Sokolska 24, 40-086 Katowice
Konferencja w liczbach
124 uczestników
7 prelegentów
1 dzień
Partnerzy strategiczni
Partnerzy medialni
Jeśli chcesz otrzymywać od Grupy Pracuj Sp. z o. o. drogą mailową informacje o usługach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery oraz informacje o wydarzeniach, podaj swój adres e-mail.
Administratorem danych osobowych jest Grupa Pracuj Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej 68. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzanie wyłącznie w celu informowania o naszych usługach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawienia.