Wyzwania HR we Wrocławiu
już za 15 dni 5 godzin. Nie przegap
Partnerem merytorycznym serwisu jest:
NADCHODZĄCE KONFERENCJE

Wyzwania HR we Wrocławiu

Obierz kurs na nowe Wyzwania Zapraszamy na Wyzwania HR 11 października we Wrocławiu!
Dowiedz się więcej

Wyzwania HR w Poznaniu

Obierz kurs na nowe Wyzwania Zapraszamy na Wyzwania HR 22 listopada w Poznaniu!
Dowiedz się więcej

Wyzwania HR w Krakowie

Obierz kurs na nowe Wyzwania Zapraszamy na Wyzwania HR 24 października w Krakowie!
Dowiedz się więcej
Archiwalne konferencje
5 września 2017 roku Wyzwania HR zawitały do Warszawa! W 42. konferencji organizowanej przez Pracuj.pl wzięło udział 200 uczestników, kilkoro znamienitych prelegentów i 9 partnerów, którzy zadbali o to, aby również w kuluarach inspirować HR-owców.
Zobacz relację
23 maja 2017 roku Wyzwania HR ponownie zawitały do Rzeszowa! W 41. konferencji organizowanej przez Pracuj.pl wzięło udział 80 uczestników, 6 znamienitych prelegentów i 8 partnerów, którzy zadbali o to, aby również w kuluarach inspirować HR-owców.
Zobacz relację
25 kwietnia 2017 roku Wyzwania HR obchodziły urodziny! 40. konferencja miała miejsce w Katowicach. W wydarzeniu organizowanym przez Pracuj.pl wzięło udział 125 uczestników, 6 znamienitych prelegentów i 8 partnerów, którzy zadbali o to, aby również kuluarach inspirować HR-owców.
Zobacz relację

Wyzwania HR w Krakowie

Kolejne oraz ostatnie w tym roku spotkanie Wyzwania HR za nami. Po raz pierwszy na Wyzwaniach HR – praktyczny, inspirujący warsztat poświęcony efektywnej rekrutacji pod okiem doświadczonego eksperta – Zyty Machnickiej. Podczas pracy warsztatowej uczestnicy mieli okazję porozmawiać na poniższe tematy: Jakie są mocne elementy rekrutacji a także ich słabe strony W jaki sposób ...
Zobacz relację

Wyzwania HR w Poznaniu

Kolejne spotkanie w ramach ogólnopolskiego cyklu WYZWANIA HR za nami. W ramach poznańskiego wydarzenia, uczestnicy konferencji po raz pierwszy mieli okazję wziąć udział między innymi w interaktywnych warsztatach dotyczących komunikacji jako narzędzia do osiągnięcia zamierzonych celów, zarówno w pracy, jak i życiu osobistym. Spotkanie poprowadził Krzysztof Hillar. Warsztat poświęcony ...
Zobacz relację
Jeśli chcesz otrzymywać od Grupy Pracuj Sp. z o. o. drogą mailową informacje o usługach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery oraz informacje o wydarzeniach, podaj swój adres e-mail.
Administratorem danych osobowych jest Grupa Pracuj Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej 68. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzanie wyłącznie w celu informowania o naszych usługach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawienia.