Wyzwania HR w Rzeszowie
już za 20 dni 20 godzin. Nie przegap
Partnerem merytorycznym serwisu jest:
Akademia inspiracji
Cykliczne spotkania online z ekspertami i osobowościami z branży HR
Akademia Inspiracji to cykl bezpłatnych webinarów dla osób związanych z human resources i sympatyków branży. Naszymi prelegentami są eksperci HR, marketingowcy, inspiratorzy i mówcy. Przejdź do strony
Myślę, że jedną największych zalet życia w globalnej wiosce jest … dostęp do informacji. Tylko jeden klik dzieli nas od możliwości wysłuchania inspirujących wystąpień, lektury ciekawych raportów, case’ów czy analizy wyników badań. Oto zestawienie 8 prelekcji, w którym 8 liderów i menedżerów z całego świata dzieli się swoim pomysłem na HR. Polecam!
Czy w obecnych czasach firma może funkcjonować bez świadomego podejścia do budowania wizerunku pracodawcy?
Rozmawiamy z Joanną Malinowską–Parzydło, trenerem biznesu i doradcą strategicznym, założycielką Personel Brand Institute oraz Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu o tym jak budować markę HR.
Jeśli chcesz otrzymywać od Grupy Pracuj Sp. z o. o. drogą mailową informacje o usługach, w szczególności oferty handlowe, ebooki i inne materiały edukacyjne, newslettery oraz informacje o wydarzeniach, podaj swój adres e-mail.
Administratorem danych osobowych jest Grupa Pracuj Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Prostej 68. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzanie wyłącznie w celu informowania o naszych usługach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawienia.